مدیر امور سینماهای حوزه هنری همدان خبر داد
فروش 400 میلیون تومانی فیلم‌های فجر در همدان

مدیر امور سینماهای حوزه هنری استان همدان گفت: با اکران گزیده فیلم‌های جشنواره سی و دوم فجر در سینما قدس، 400 میلیون تومان عاید سینما قدس همدان شد.

خبرگزاری فارس: فروش 400 میلیون تومانی فیلم‌های فجر در همدان

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان همدان، با اکران برخی فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سالن شماره یک سینما قدس همدان و حضور فیلم‌های پرمخاطب، سینما شاهد حضور پررنگ مخاطبان بود.

مدیر امور سینماهای حوزه هنری استان همدان گفت: در 10 روز اکران فیلم‌های فجر در سالن شماره یک سینما قدس همدان 12 هزار و 500 نفر از فیلم‌ها دیدن کردند.

سعید شرفی ادامه داد: در این مدت تعداد 5 هزار و 350 قطعه بلیط برای 20 فیلم نمایش داده‌ شده به فروش رفت که نزدیک به 400 میلیون تومان نصیب سینما شد.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 7 هزار و 150 قطعه بلیط نیز توسط اداره ارشاد در اختیار هنرمندان، خبرنگاران و دستگاه‌ها قرار داده‌ شد.

مدیر امور سینماهای حوزه هنری همدان افزود: فیلم‌های چ، خط ویژه، متروپل و ردکارپت به ترتیب بیشترین مخاطب را به سینما کشاند که در برخی سانس‌ها علاوه بر صندلی‌های سیار، برخی ایستاده به تماشای فیلم‌ها پرداختند.

گزیده فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر 16 تا 25 بهمن‌ماه روزانه در 6 سانس در سالن شماره یک سینما قدس همدان به روی پرده رفت.