هرچه داریم باید در چهار دیدار آینده به نمایش بگذاریم
نوری: امیدوارم فولاد قهرمان لیگ شود/ ملوان را بردیم، شرایط خوب شد

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نفت تهران تیم بسیار خوبی است و مقابل آنها کار سختی در پیش داریم.

خبرگزاری فارس: نوری: امیدوارم فولاد قهرمان لیگ شود/ ملوان را بردیم، شرایط خوب شد

مهدی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط فولاد خوزستان در لیگ برتر گفت: با پیروزی که در مسابقه قبلی خود مقابل ملوان به دست آوردیم شرایط تیم بسیار خوب شد و در حال حاضر آرامش زیادی داریم.

وی در مورد دیدار هفته بیست و هفتم تیمش مقابل نفت تهران خاطرنشان کرد: نفت تیم بسیار خوبی است می‌خواهیم از شخصیت خودمان دفاع کنیم و برای رسیدن به این منظور باید در چهار مسابقه آینده عملکرد خوبی همراه با کسب نتیجه داشته باشیم.

نوری با اشاره به اینکه شرایط مسابقه دور رفت مقابل نفت تهران فرق می‌کرد اظهار داشت: در آن دیدار 6، 7 موقعیت صددرصد گل داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. دروازه‌بان نفت در آن مسابقه در روز خوب خود قرار داشت. به هر حال آن مسابقه تمام شده و اینبار شرایط کاملا متفاوت است.

هافبک فولاد خوزستان در مورد چهار بازی سخت تیمش مقابل استقلال، تراکتورسازی، فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز یادآور شد: در این چهار هفته همه چیز مشخص می‌شود اگر می‌خواهید از شخصیت فولاد خوزستان دفاع کنیم باید هرچه داریم در معرض نمایش بگذاریم. بازی های ما بسیار سخت می‌شود و امیدوارم بتوانیم در این چهار هفته دست پر میدان را ترک کنیم.

نوری در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود گفت: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. ما در حال حاضر عملکرد خوبی داشتیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در دیدارهای آینده نتیجه بگیریم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم.