کوهکن در گفت‌وگو با فارس:
همایش استانی جبهه پیروان پنجشنبه برگزار می‌شود

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در جلسه گذشته شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری مقرر شد که پنجشنبه (اول اسفند ماه) همایش استانی جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شود.

خبرگزاری فارس: همایش استانی جبهه پیروان پنجشنبه برگزار می‌شود

محسن کوهکن نایب‌ رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به زمان برگزاری همایش استانی جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: در جلسه گذشته شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری مقرر شد که پنجشنبه اول اسفند ماه همایش استانی جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شود.

کوهکن در مورد جزئیات همایش مذکور گفت: باتوجه به اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری هرچند وقت یک بار گردهمایی با حضور دبیران کل استانی و دبیران تشکل های عضو جبهه برگزار می‌کند این همایش نیز در همین راستا برگزار خواهد شد.

وی افزود: بعد از در گذشت مرحوم عسگراولادی همایشی از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار نشده و این اولین جلسه بعد از تصدی مسئولیت ریاست مهندس باهنر است.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: عمده مسائلی هم که در این گردهمایی مورد بحث قرار می گیرد مربوط به مسائل داخلی و سیاسی روز کشور است.

کوهکن در مورد سخنران ویژه این گردهمایی گفت: هنوز شخصی به عنوان سخنران در این گردهمایی قطعی نشده است.

لازم به ذکر است پیش از این محسن کوهکن نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با فارس از موکول شدن این همایش به 8 اسفند خبر داده بود.